Hakkımızda

İzmir’in Balçova, Narlıdere, Güzelbahçe, Seferihisar, Urla, Çeşme, Karabağlar, Gaziemir, Buca, Bornova gibi tüm bölgelerinde 1983’ten beri hizmet vermekte olan AKKUŞ GAYRİMENKUL YATIRIM ORTAKLIĞI’NA Hoş Geldiniz.

 

İzmir’in tüm bölgelerinde Satılık veya Kiralık Konut ve İşyeri, Satılık Arsa - Arazi ve benzeri gayrimenkul ihtiyaçlarınız için hizmetinizdeyiz. Hizmet verdiğimiz bölgelerde siz müşterilerimiz için gayrimenkullerinizin kiralamasını ve satışını üstlenebilir, ekspertiz hizmeti sunabilir, talep ettiğiniz özellikteki gayrimenkuller ile ilgili araştırma yapabilir, danışmanlık hizmetleri sunabilir ve konuyla ilgili tapu kadastro, belediye, banka noter ve vergi dairelerindeki resmi işlemlerinizi takip edebiliriz. Profesyonel iş anlayışının gerektirdiği tüm teknolojik imkânlarımızı sizin için kullanıyoruz. Emlak danışmanlığında Akkuş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı farkını yaşamanız için ofisimizi ziyaret etmenizi bekliyoruz.

 

VİZYONUMUZ: Dürüst, etik ve kaliteli bir hizmet anlayışı ile hizmet sunmak.

 

MİSYONUMUZ: Emlak sektörünün dünyadaki öneminin ülkemizde de benimsenerek uygulanması ve bu sektörün eğitimli ve uzman kadrolarla temsil edilmesi ve bunun sonucu olarak haksız kazanç elde eden kişilerin bertaraf edilmesi

 

Saygılarımızla.

Emlak Arama

Bizden HaberlerTümü
Balçova'da 2. şubemiz hizmete geçmiştir.
 27-12-2014 - 03:29 Devamını Oku »
Siz değerli müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek için her geçen gün ke
 29-12-2014 - 02:34 Devamını Oku »
İHTİYACTAN SATILIK BAKIMLI BAHÇELI DAİRE
 10-09-2016 - 14:39 Devamını Oku »